چرا کوره سازان مومنی؟
چرا کوره سازان مومنی؟

تولید همیشه خوب است و با حمایت های مختلفی از طرز فکرهای گوناگون روبرو بوده است ولی مزیت تولید ذغال با بسیاری از تولیدهای دیگر در این است که علاوه بر این که ذغال تاریخ انقضا ندارد، بلکه هرچه زمان نکهداری ذغال طولانی تر باشد، فایده ی بهتری هم برای تولید کننده دارد.

با کوره های ساخته شده توسط ما، که تست و امتحان خود را پس داده است و با همین کوره ها خود مشغول تولید می باشیم، در آمد چند میلیونی در ماه داشته باشید.

کوره های ساخته شده ی این شرکت، قابلیت تدبیل انواع چوب برای انواع ذغالی های قلیانی و کبابی و مجلسی را دارا می باشد و سعی شده قیمت های پایه کوره های تولید شده ی ما، با کم ترین قیمت ممکنه و با بهترین و بالاترین کاارایی لازم به صورت صنعتی، در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

کار با کوره بسیار راحت و آسان خواهد بود و هر آدم مبتدی می تواند بهترین کیفیت ممکن را از ذغال های تولیدی خود بگیرد و از نظر کیفیت محصول به جرات می توان گفت که جزء بهترین ها هستیم.

کوره های ذغال ساز صنعتیِ ما به صورت های مختلف برای شما عزیزان و بستگی به توان مالی شما دوستان طراحی می گردد، تا شما عزیزان با توان های مالی مختلف بتوانید این خط تولید را داشته باشید و این افتخار ماست برای کارآفرینی هم وطنان عزیز پارسی.

این کوره ها می تواند بهترین ذغال ممکن را از جمله ذغال لیمو، نارنج، بلوط، مرکبات، پسته و ... را با بهترین کیفیت ممکن تولید نماید. از مزایای تولید ذغال با کوره های این شرکت مصرف پایین انرژی و بدون دود و بو بودن آن است و محصول تولیدی آن در بازار ایران و جهان کاملا جا افتاده و شناخته شده می باشد.

شرکت های مختلفی وجود دارند که اعلام می کنند کوره ی ذغال تولید می کنند ولی در عمل چنین نیست و این را از مراجعه کنندگانی که با ما تماس می گیرند تا کوره های آنها توسط مهندسین ما عیب یابی و رفع مشکل شود کاملا مشهود است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Facebook Twitter Telegram Google Plus Pinterest